logo55
Dobre Odszkodowania - Dominik Skoczek

ODSZKODOWANIA Z OC TO MOJA PASJA.

Nazywam się  Dominik Skoczek i od wielu lat z powodzeniem pomagam, uzyskać wyższe odszkodowania i zadośćuczynienia z polisy OC sprawcy.

Każdy mój klient jest zadowolony i poleca mnie innym, bo daję moim klientom gwarancję najkorzystniejszej oferty na Polskim rynku odszkodowań.

A GDYBY NIE UDAŁO NAM SIĘ UZYSKAC ODSZKODOWANIA ? Wówczas usługa jest gratis.! Tak działamy od 12 tal i to się sprawdza.

Poszkodowany nie ma nic  do stracenia a jedynie może tylko zyskać.

 

W Polsce jest wiele kancelarii i firm odszkodowawczych ale ja wybrałem tą największą, którą od 12 lat wybiera WIĘKSZOŚĆ POLAKÓW, CZYLI   EUROPEJSKIE CENTRUM ODSZKODOWAŃ S.A.  

EuCO [1] S.A. przekonało mnie swoim profesjonalizmem, doświadczeniem (obecnie prowadzimy ponad 2 tysiące spraw odszkodowawczych miesięcznie!!!), podejściem do klientów i współpracowników ( więcej o firmie przeczytasz nawww.euco.pl). EuCO nie jest firmą doskonałą (czy są w ogóle takie?) bo tworzą ją niedoskonali ludzie, ale jako jedna z nielicznych firm ma swoją MISJĘ, wszyscy pracownicy tę misję znają i starają się wprowadzać w życie.

 

NASZA MISJA:

OFEROWAĆ NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG, KIERUJĄC SIĘ WYŁĄCZNYM DOBREM KLIENTA

       * JESTEŚMY LIDEREM NA RYNKU - NAJWIĘKSZĄ FIRMĄ ZAJMUJĄCĄ SIĘ ODSZKODOWANIAMI Z POLIS OC (ponad 2 tysiące spraw każdego miesiąca) I O ODSZKODOWANIACH WIEMY WSZYSTKO!

       * Nie powstaliśmy miesiąc temu i nie będziemy się uczyć na Twoim przypadku, ale JESTEŚMY JEDNĄ Z NAJDŁUŻEJ DZIAŁAJĄCYCH I NAJWIEKSZĄ FIRMĄ NA RYNKU ODSZKODOWAŃ

       * Inne firmy korzystają z zewnętrznych kancelarii prawnych- takich, które zajmują się wszystkim: rozwodami, nieruchomościami itd.- MY MAMY WŁASNĄ KANCELARIĘ PRAWNĄ, www.kancelaria.euco.pl NASI PRAWNICY OD LAT ZAJMUJĄ SIĘ TYLKO ODSZKODOWANIAMI Z POLIS OC - czy operację serca lepiej wykona uznany kardiochirurg, czy lekarz ogólny?

       * W PRZECIWIEŃSTWIE DO INNYCH FIRM I KANCELARII MY NAPRAWDĘ POSIADAMY LEKARZA ORZECZNIKA.

       * JAKO JEDYNI POSIADAMY WŁASNEGO LEKARZA ORZECZNIKA Janusza Chrzanowskiego - co pozwala nam określać % uszczerbku na zdrowiu, który jest wyznacznikiem kwoty roszczenia.

       * Nie pobieramy wstępnych opłat, nasze wynagrodzenie to prowizja, od tego co uzyskamy dla naszego klienta.

       * WYRÓŻNIAMY SIĘ NA TLE KONKURENCJI JAKOŚCIĄ OBSŁUGI I PRZEDE WSZYSTKIM: WYSOKOŚCIĄ ODSZKODOWAŃ!!!

 

DZIĘKI TEMU MASZ GWARANCJĘ UZYSKANIA  NAJWYŻSZEGO W TWOIM PRZYPADKU ODSZKODOWANIA!!!

Większość spraw prowadzonych przez nas to WYPADKI KOMUNIKACYJNE (zderzenie 2 pojazdów, potrącenie pieszego, rowerzysty, motocyklisty itp.).

 

Zajmujemy się również:

-WYPADKAMI W PRACY (konieczny jest protokół BHP ze wskazaniem winy pracodawcy- nie może to być nieszczęśliwy wypadek),

-ZŁAMANIEM RĘKI, NOGI NA CHODNIKU LUB DRODZE (konieczni są świadkowie, zdjęcia miejsca albo notatka policji lub Straży Miejskiej), (OC zarządcy)

-WYPADKAMI W GOSPODARSTWIE ROLNYM (OC rolnicze),

-ODSZKODOWANIAMI ZA BŁĄD MEDYCZNY (OC szpitala itp.) Posiadamy lekarza orzecznika i sami ocenimy czy doszło do błędu medycznego. Dopiero po stwierdzeniu błędu medycznego przez naszego lekarza, możliwe jest rozpoczęcie procedury starania się o odszkodowanie Z POLISY OC NP. SZPITALA.

 

- PODSTAWIAMY AUTA ZASTĘPCZE NA KOSZT OC SPRAWCY!

 

Zajrzyj na blog !

Zapraszam na mój blog, na którym znajdziesz parę słów na różne tematy związane z odszkodowaniami.

SZYBKI KONTAKT

  • Telefon: 601 730 001
  • Email: d.skoczek@euco.pl
  • Strona www: www.dominikskoczek.pl

MAPA DOJAZDU